CAREER

Raktáros

Logisztikus csapatunkba keresünk raktáros Munkatársat, aki pontos és precíz munkavégzéssel, a beérkező áru ellenőrzésével, átvételével, mozgatásával támogatja a csapat munkáját

Főbb feladatok:

  • Beérkező áru minőségi és mennyiségi ellenőrzése, átvétele
  • Megrendelések alapján a termékek kiadása a Resort területén üzemelő
    értékesítési pontoknak, konyhának és cukrászműhelynek, árumozgatás
  • Szállítólevelek kezelése, a raktárhoz kapcsolódó adminisztráció vezetése
  • A raktári rend fenntartása, raktárhelyiségek tisztán tartása
  • Termékek szavatossági idejének nyilvántartása
  • Termékek leltározása

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 1 év raktárosként – kereskedelmi vagy élelmiszeripari
    területen –  szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Rendelkezel alapvető számítógépes ismeretekkel
  • Szereted igényesen és precízen végezni munkádat
  • Mindig mosolyogsz
  • Szeretnél egy jó csapathoz tartozni
  • Hozzáállásod Vendégcentrikus és udvarias
  • Nyitott vagy a hétvégi és ünnepnapi munkavégzésre

Előnyben részesítjük pályázatod, ha:

  • Szakirányú végzettséged van

Amit kínálunk:

  • Lendülettel teli csapatot egy modern és nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget
  • Teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes fizetést, jutalmakat
  • Neked és családodnak fenntartott kedvezményeket a Mjus Worldban

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field29"]],"and"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field29"],["show_fields","field30"],[]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field29"],["show_fields","field30"],["show_fields","field31"]],"and"],[[["field19","equal_to","4"]],[["show_fields","field29"],["show_fields","field30"],["show_fields","field31"],["show_fields","field32"]],"and"]]
1 Step 1
Név
no-icon
Telefonszám
no-icon
Önéletrajz / motivációs levél
cloud_uploadFeltöltés
Megjegyzések
0 /
Adatvédelem
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder