CAREER

Karbantartó / uszodagépész

A Mjus World Resort ****S és Termál Park csapatába keressük új Munkatársaikat, akik munkájának köszönhetően biztosíthatjuk Vendégeink problémamentes tartózkodását, illetve a Termál Fürdőben található medencék vizének minőségét és tisztaságát

Főbb feladatok:

  • Általános karbantartási feladatok, hibaelhárítás (konyhai, éttermi gépek – jéggép,
    mosogatógép, stb. – karbantartása, kisebb javítási munkálatok elvégzése,
    szállodai szobákban felmerülő problémák elhárítása, stb)
  • Uszodagépész munkába való betanulás: gépészeti és karbantartási
    feladatok, felügyelet és működtetés ellátása, a fürdő vizeinek vegyszerezése,
    vízhőmérséklet, klór és PH érték mérése és adatok vezetése,

Téged keresünk, ha:

  • Szereted igényesen, precízen és felelősségteljesen végezni munkádat
  • Könnyen együttműködő és udvarias hozzáállásod van
  • Szeretnél egy jó csapathoz tartozni
  • Nyitott vagy a két műszakos, hétvégi és ünnepnapi munkavégzésre

Előnyben részesítjük pályázatod, ha:

  • Rendelkezel uszodagépész, fürdőüzemi gépész vagy vízvisszaforgató berendezés kezelő  végzettséggel, illetve gyakorlattal
  • Rendelkezel villanyszerelői vagy mechanikus szerelői végzettséggel (víz-, gáz-, központifűtés- vagy csőszerelő)
  • Van már karbantartási, szerelési, hibaelhárítási tapasztalatod

Amit kínálunk:

  • Betanulási időszakot, betanulás után a Cég által finanszírozott Uszodagépész képzést
  • Lendülettel teli csapatot egy modern és nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget
  • Teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes fizetést, jutalmakat
  • Neked és családodnak fenntartott kedvezményeket a Mjus World Resortban

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field29"]],"and"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field29"],["show_fields","field30"],[]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field29"],["show_fields","field30"],["show_fields","field31"]],"and"],[[["field19","equal_to","4"]],[["show_fields","field29"],["show_fields","field30"],["show_fields","field31"],["show_fields","field32"]],"and"]]
1 Step 1
Név
no-icon
Telefonszám
no-icon
Önéletrajz / motivációs levél
cloud_uploadFeltöltés
Megjegyzések
0 /
Adatvédelem
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder